Pargajiens

LABDARĪBAS PĀRGĀJIENS

SOLIS PĀRI LATVIJAI!

JAUNUMI

Iepazīsti Dānielu Lieci!

Dalies ar jaunumiem!

Iepazīsti Dānielu Lieci!

Lūk! Iepazīsties ar vienu no gājējiem – Dānielu Lieci – un uzzini, kādas pārdomas un motivācija viņu virza šajā pargājienā!

Dodoties šajā 18 dienu ilgajā ceļojumā pāri Latvijai ir bijis sapnis, par ko esmu domājis pēdējos 4-5 gadus. Ticu, ka tā būs iespēja izkāpt no savas komforta zonas, atstājot aiz muguras pazīstamo un pieņemot nezināmo. Atminos, ka ideja ienāca galvā jo jutos apmaldījusies, un cerēju, ka šāda tipa pieredze man palīdzētu no jauna atklāt sevi, un Latvijas dabas šķita ideāls vieta šiem meklējumiem.

Šis pārgājiens ir daudz vairāk nekā tikai 600 kilometru garas distances veikšana; tā ir iespēja iegremdēties Latvijas spilgtajā kultūrā. Pa ceļam mēs sastapsim simtiem cilvēku, kur katrs nesīs savu unikālo dzīves pieredzi, un caur viņu stāstiem mēs iepazīsim dzīves skatu labāk. Būsim liecinieki Latvijas kultūras bagātībai, kas piesātināta ar vēsturi, bet, galvenokārt, patiesi izdzīvosim šis valsts piedāvājamās iespējas.

Fiziski un garīgi šis ceļojums pārsniegs manas robežas. Tā būs iespēja izaicināt sevi tā, kā nekad iepriekš neesmu to darījis. Pasaulē, kuru pārņem nemitīga uzmanības novēršana, šis piedzīvojums būs spēcīgs “detox”. Prom no sociālo mediju trokšņa un ikdienas steigas un burzmas man būs vieta un laiks, lai atjaunotu saikni ar savām domām un sajūtām, aizdomājoties par to, kas es esmu un kas man patiesi ir svarīgi.

Domājot par pārgājiena nezināmo, kas mani sagaida, manī virmo satraukuma un patriotisma sajūta. Šis piedzīvojums solās būt gan jautrs, gan traks, un to veicinās tīrais prieks par sapņa īstenošanu. 

Pievienojieties mums, sperot pirmos soļus pašizpausmes virzienā, dodoties pa Latvijas ievērojamajām ainavām. Šis ir mūsu laiks, lai augtu, pieņemtu negaidīto un radītu atmiņas, kas mūsos rezonēs visu mūžu. Kopā izstaigāsim mazāk izstaigātos ceļus un atklāsim nezināmo, kas slēpjas mūsos un ap mums.

Aktivitāte tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.