Pargajiens

LABDARĪBAS PĀRGĀJIENS

SOLIS PĀRI LATVIJAI!

FAQ

Kas ir "Solis pāri Latvijai"?

Labdarības akcija "Solis pāri Latvijai" ir inovatīvs 18 dienu pārgājiens, kurā divi centīgi jaunatnes darbinieki fiziski šķērsos Latvijas teritoriju (400-600 km) ar primāro mērķi piesaistīt līdzekļus ar jaunatni saistītām labdarības organizācijām

Kam tiek vākta labdarība?

Mērķis ir piesaistīt līdzekļus ar jaunatni saistītām labdarības organizācijām. Palīdzēt bērniem ar autismu & pret mobingu, ņemot vērā, ka Latvijā ir sliktākie rādītāji visā Eiropā! Vairāk ar ziedošanu iepazīsties "Ziedot" sadaļā!

Vai es arī varu pievienoties?

Jā, tu vari pievienoties uz vienu vai vairākiem pārgājiena posmiem, bet ņem vērā, ka pārgājienam ir izstrādāts strikts plāns, tas nozīmē, ka tiks ievērots konkrēts temps un ātrums. Iepazīsties vairāk sadaļā "Pievienoties"! Ņem vērā, ka organizatori neuzņemas atbildību par dalībniekiem, kas dodas pāŗgājienā.

Caur kurām pilsēetām dosieties?

Kopā paredzētas 18 pieturas: Zilpue, Ludza, Rēzekne, Varakļāni, Mežāre, Jēkabpils, Koknese, Jumprava, Ogre, Ķekava, Rīga, Jūrmala (Sloka), Tukums, Kandava, Renda, Kuldiga, Jurkalne, Užava.

Vai paredzēts vēl kaut kas pārgājienā!

Jā, papildus pārgājienam ir paredzētas katrā pilsētā mini aktivitātes ar vietējiem jauniešiem un iedzīvotājiem. Papildus, seko visiem jaunumiem mūsu sociālajos tīklos!

Kas organizē šo pasākumu?

Šo pārgājienu organizē biedrībā "Klubs "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai". Aktivitāte tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Man ir neskaidrs jautājums vai sadarbība?

Droši raksti mums uz e-pastu: birojs@klubsmaja.lv, vai arī sazinies ar pašiem pārgājiena gājējiem jekabs.dzenitis@klubsmaja.lv vai daniels.liecis@klubsmaja.lv!