Pargajiens

LABDARĪBAS PĀRGĀJIENS

SOLIS PĀRI LATVIJAI!

JAUNUMI

Nāc līdzi!

Dalies ar jaunumiem!

Nāc līdzi!

Noteikti tev arī ir bijusi doma vai interese pievienoties uz vienu vai vairākiem posmiem šajā pārgājienā… Lūk, tev ir iespēja to izdarīt un būt daļai no “Solis pāri Latvijai”!

Kā var pievienoties?

Drīzumā tiks publicēta informācija mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos par pilsētām, kuras mēs apmeklēsim. Izvēlies posmu, kuru tu vēlies noiet un ņem vērā tās iziešanas lokāciju un laiku! Konkrētājā pārgājiena laikā dodies uz norādīto vietu un ņem visu nepieciešamo pārgājienam!

Vai man jāiet viss pārgājiens vai posms?

Tu vari iet cik vien pats vēlies, vari iet vienu vai vairākus posmus, kā arī, ja tomēr saproti, ka nav pietiekami daudz spēks pabeigt distanci, droši vari noslēgt savu posmu jau pusceļā – tas viss ir uz tavu atbildību! Galvenais ņem vērā iziešanas laiku un lokāciju, jo neviens netiks gaidīts!

Kas vēl jāņem vērā?

  1. Pārgājienam ir noteikt temps un ātrums, lai sasniegtu pārgājienā norādīto dienas mērķi, tāpēc apdomājiet savu lēmumu un spējas!
  2. Pārgājiena laikā NETIEK nodrošināts tansports, naktsmītnes, ēdināšana u.c.
  3. Dalība pārgājienā un sagatvošanās pārgājienam ir uz pašu atbildību!
  4. Par visām izmaiņām tiks ziņots soc. tīklos!

Man ir radušies daži jautājumi…

Droši raksti mums soc. tīklos privātajās ziņās! Centīsimies atbildēt uz visiem Jūsu neskaidrajiem jautājumiem!

Aktivitāte tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.