Pargajiens

LABDARĪBAS PĀRGĀJIENS

SOLIS PĀRI LATVIJAI!

JAUNUMI

Ceļš uz Jūrkalni (16/18)

Dalies ar jaunumiem!

Ceļš uz Jūrkalni (16/18)

Šodien atskatīsimies uz jauniešu piedzīvojumiem dodoties 16. pārgājiena dienā. Šajā dienā jaunieši devās no Kuldīgas uz Jūrkalni, kas bija 40 kilometru garš posms. Šis bija viens no garākajiem posmiem kopš atpūtas dienas!

Jaunieši no rīta pamodās Kuldīgas viesnīcā, kas bija pirmā reize, kad jaunieši bija izlēmuši nakšņot viesnīcā, jo pārsvarā visa pārgājiena laikā jaunieši meklēja naktsmītnes dažādās vietās – jauniešu centros, draudzēs, pie svešiem cilvēkiem utt. Ņemot vērā, ka Jēkaba draugi apciemoja gājējus iepriekšējā dienā, viņi bija izlēmuši palikt pa nakti viesnīcā un tāpēc aicināja arī pašus jauniešus doties tur.

Jauniešiem diena sākās diezgan drūma, jo jau no paša rīta lija lietus un tas nebeidzās pat līdz plkst. 16:00, tāpēc arī jaunieši stāsta, ka nekas ļoti interesants šajā dienā nenotika. Dāniels stāsta, ka kopumā diena bija ļoti grūta, ņemot vērā nepārtraukto līšanu.

Jēkabs ar Dānielu stāsta, ka noejot vairākus kilometrus, garām pabrauca Jēkaba draugi un pasveicināja viņus un teica, ka jau diez gan tālu ir jau nogājuši, tas pēc viņu domām ļoti motivēja un deva enerģiju turpināt soļot uz Jūrkalni!

Jaunieši šajā dienā gāja diezgan ātri, bez lielām pauzēm un atpūtām! Milzīgā lietus dēļ, jauniešiem nācās apstāties mazā nojumītē, kur izmantoja pirmo reizi pirmās palīdzības follija plēvi, lai sasildītos un mēģinātu nedaudz izkaltēt sevi un savas drēbes.

Pēc atpūtas un mēģinājumiem nožūt, viņi saprata, ka nav reāli noiet sākotnēji izvirzīto maršrutu, jo pirmkārt lietus dēļ grants ceļu iziet būs apgrūtinājums un otrkārt staigāt vēl ilgāk pa lietu arī nav ieteicams, tāpēc jaunieši veica izmaiņas savā maršrutā un devās turpmāko ceļu pa šoseju.

Jēkabs stāsta, ka viņi apstajās vienā kafeinīcā atpūsties un atkal mēģināt pažāvēt savas drēbes. Dāniels stāsta, ka viņi beidzot paēda kartīgi un ēdiens bija ļoti labs, Jēkabs tomēr smejas, ka ne visiem bija ļoti labs un garšīgs ēdiens.

Uz vakarpusi lietus piestāja un jaunieši, ņemot vērā saīsināto maršrutu, saprata, ka Jūrkalnē ieradīsies diezgan agri, tāpēc izlēma iziet izveido brīvdabas labirintu, kur jauniešiem bija jāatmin mīkla pa kaķīšiem. Pēc tās veiksmīgas iziešanas un nelielas atpūtas, jaunieši turpināja ceļu uz Jūrkalni!

Pa nakti jaunieši palika Jūrkalnes pansionātā, kur jauniešus sagaidīja jaukas dāmas, kas pagatavoja jauniešiem vakariņas. Jaunieši uzsver, ka kopumā neskatoties uz to, ka diena bija lietaina un diezgan grūta, viņi tomēr tāpat izbaudīja šo dienu un ir gatavi turpināt savus piedzīvojumus!

Un lūk, šādi pagāja jauniešiem pārgājiena 16. diena, kā viņiem viecās ceļā uz Užavu, to jau uzzini drīzumā!